HAKKIMIZDA

Eroğlu Kardeşler Grup


1993 yılında aile şirketi olarak kurulan firmamız, inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamış olup inşaat ve yapı malzemeleri satışı, inşaat, taahhüt ve emlak danışmanlığı dallarında hizmet vermekte iken 2008 yılı itibarı ile faaliyet dalları arasına tüm dekorasyon hizmetlerinide ekleyerek bu alanda da tecrübeleri doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir. Bu güne kadar başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde başarı ile hizmet sunulmuştur.
Faaliyete başladığı günden itibaren yuvanızla ilgili temelden çatıya çözüm ortağınız olan Alper Dekor, üslendiği tüm işlerde ürün kalitesi, profosyenel kadro ve satış sonrası hizmet hassasiyeti sayesinde kanıtladığı mutlak müşteri memnuniyeti ve ve güven sayesinde hızlı bir büyüme kaydetmiştir.

Gerek tüm inşaat projelerinde, gerekse iç dekorasyonda sunduğu güncel çözümlerle minimum hata ve zamanında iş teslimi yapmayı kendine ilke edinmiştir.
Ayrıca inşaatlarda Pvc Doğrama, Çelik Kapı, Paslanmaz Korkuluk Sistemleri, Banyo ekipmanları, Mutfak Dolabı ve Ahşap işleri ve Isı Yalıtım Çözümleri de hizmet ağımız içerisindedir.

Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten ALPER DEKOR, bunu, teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.
Aklınıza takılabilecek her türlü soruya cevap verebilmek için ALPER DEKOR  üretim ve üretim sonrası dönemlerde her zaman yanınızda olacaktır. Siz bize zevklerinizi söyleyin, biz size en uygun  ürünleri  uzman personelimizle sunalım.
Bir fincan kahve ile garanti altına alacağınız en az kırk yıllık bir dostluğun başlangıcı için.

Bizimle İletişime Geçin